Артемовск. Школьная библиотека Артёмовской общеобразовательной школы I-III ступеней № 2

Соборність України - соборність наших душ

Соборність та Свобода Української держави - одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс стати рівноправною серед інших європейських держав.

З метою поглиблення знань учнів про історичне минуле нашої держави та  формування національної свідомості школярів до Дня Соборності України в 6-А класі відбувся бібліотечний урок "Соборність України - соборність наших душ".

Під час уроку учні ознайомилися з історією виникнення свята Соборності, читали вірші, слухали гімн України та пісню Т.Петриненка "Україна".

Територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.